Сонячні панелі Тернопіль. Проектування СЕС. Монтаж "під ключ". Сервісне обслуговування.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ 30 кВт (Польща)

Назва товару Модель Кількість Ціна  Сума
Сонячна панель

Bruk-bet solar BEP 270Wp Standard (Польща, швейцарське обладнання

115 $ 165  $ 18 975
Мережевий Інвертор Azzurro 30000TL (Італія) 1 $ 3 600  $ 3 600
Система кріплень        $ 2 300

Електрофурнітура

Кабель сонячний, конектори, ПЗВ,
Автоматичні вимикачі, короб і т,д

     $ 800

Монтаж

       $ 1 900
         
Підсумок*        $ 27 575

Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді вислухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, щодо комплектації – кількості фотомодулів їх типу, потужності мережевого інвертору.

Bruk-bet

ПОЛІКРИСТАЛІЧНИЙ СОНЯЧНИЙ ФОТОМОДУЛЬ BEP 270Wp Standard
Сонячні панелі офіційно завезені на територію України та містять відповідні сертифікати. Панель виготовлена із адонованого алюмінію, через що ідеально підходить для наших географічних широт, оскільки сніг на такій панелі практично не затримується, а сама панель стійка до природних факторів (дощ, сніг, град, пориви вітру). Гарантія 12 років!

ГРУПА ЗАХИСТУ

ПО ЗМІННІЙ ТА ПОСТІЙНІЙ НАПРУЗІ
Група захисту призначена для відключення подачі струму на випадок аварійної ситуації (прямі та непрямі дотики до фазного проводу, пошкодження ізоляції обрив захисних проводів то що). Автоматичні вимикачі напруги захистять систему від перенавантаження, короткого замикання та інших аварійних випадків.

Azzurro 30000TL

МЕРЕЖЕВИЙ ІНВЕРТОР AZZURRO 30000TL
Трифазний мережевий інвертор Azzurro 30000TL потужністю 30 кВт - це правильне рішення для фотоелектричних систем середнього розміру, комерційного або промислового використання. Завдяки широкому діапазоні вхідних параметрів, підібрати необхідну конфігурацію не викликає труднощів. Багатофункціональний графічний дисплей дозволяє переглядати всі дані вашої системи, а з'єднання по Wi-Fi дає можливість дистанційного контролю.

OLFLEX SOLAR

ЕЛЕКТРО ПРОВІД ДЛЯ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
Комплект сонячної електростанції поставляється спеціалізованим німецьким кабелем OLFLEX SOLAR 6.0 ММ розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного проводу, та подвійної ізоляції яка стійка до ультрафіолетового випромінення. Діаметр проводу складає 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати при передачі електроенергії, та збільшує його стійкість від зовнішніх факторів.

КОМПЛЕКТ З’ЄДНАНЬ

МС4
Запропонована сонячна електростанція включає в себе комплект з’єднань які пришвидшують монтаж сонячних фотомодулів. До складу такого комплекту входять пара конекторів MC4T5, та пара конекторів MC4.

КОМПЛЕКТ КРІПЛЕНЬ

АЛЮМІНЄВИЙ ПРОФІЛЬ
Алюмінієва система кріплення призначення для монтажу сонячних фотомодулів як на похилій книші, так і на прямій поверхні. Використання алюмінієвого профілю та елементів з нержавіючої сталі збільшує загальний ресурс роботи системи, зменшує час монтажу, а спеціальна технологія з'єднань забезпечує
ЯК ТАКА СИСТЕМА ПРАЦЮЄ?

Сонячні панелі генерують електроенергію, яка подається на інвертор напруги. Інвертор, у свою чергу, з комутований із зовнішньою електромережею та підключений до одного з лічильників, що реєструє кількість з генерованої електроенергії. Другий лічильник реєструє спожиту Вами електроенергію. В результаті якщо Ви виробили більше енергії аніж спожили, - держава доплачує Вам за кожний надлишковий кВт 5.51 грн.

Встановлюючи власну електростанцію в комплектації
«ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ», вже за місяць Ви:

100%

Забезпечите свій дім екологічно чистою електроенергією!

0,18€ за 1кВт.

Матимете можливість заробляти на надлишковій енергії, продаючи її державі за тарифом 0,18€ за 1кВт.

25 років

Тривалий термін роботи, більше 25 років матимете власне джерело електроенергії

СO2

Встановлюючи сонячну електростанцію Ви зменшуєти викиди СО2, піклуєтесь про природу і майбутнє своїх дітей!
Наші контакти
Ваше ім'я * Будь ласка представтесь
E-mail * Введіть свою Email адресу
Повідомлення Напишіть повідомлення